Klasa 3a i koniec I etapu edukacyjnego

W dniu 25 czerwca zakończono, trochę nietypowy ze względu na trwającą pandemię, rok szkolny 2020/2021. Klasa 3a najpierw uczestniczyła w uroczystości w auli szkolnej, a następnie udała się do swojej sali lekcyjnej.

Wychowawczyni p. K. Piekarska rozdała swoim uczniom świadectwa, specjalnie przygotowane przez nią dyplomy, a także upominki dla dzieci, które zakupili rodzice. W imieniu dyrekcji szkoły, wychowawczyni klasy oraz rodziców gratulujemy wszystkim promocji do klasy czwartej! :)

Niezwykle wzruszającym i pięknym momentem była” wielka niespodzianka” od dzieci dla swojej wychowawczyni w postaci specjalnie przygotowanego przez uczniów programu artystycznego w formie koncertu „Cała łąka fiołków dla Pani”. Dzieci zaśpiewały swojej wychowawczyni jej ulubione piosenki w języku polskim oraz angielskim oraz złożyły wspaniałe podziękowania i życzenia.
Bardzo dziękuję wszystkim swoim kochanym dzieciakom oraz ich Rodzicom za wspólne trzy lata, za życzliwość, wszelką pomoc i fantastyczną, zgodną współpracę. Życzę dużo zdrowia, pomyślności, sukcesów w następnych latach nauki szkolnej oraz zasłużonych, udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia w murach naszej szkoły już za dwa miesiące! :)