Konkursy SKKT Wędrowiec

W ramach poznawania najbliższej okolicy został zorganizowany w listopadzie 2020 r. przez SKKT Wędrowiec konkurs „Szlakiem Bielskich Sekretów”, na który poprawne rozwiązanie przysłali Dominika Wilczek i Samuel Grzędziel z kl. 4. Rozwiązaniem konkursu było odgadnięcie hasła : „Nasze miasto ukochane”. Za poprawne rozwiązanie i poprawne odpowiedzi na zagadki konkursowe uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Zwycięzcom gratulujemy.

Drugi konkurs odbył się w grudniu 2020 r., a jego rozstrzygnięcie było po przerwie świąteczno – noworocznej. Do 21 grudnia 2020 r. uczniowie mogli przesyłać zdjęcia ozdób lub drzewek przyozdobionych w pokarm dla zwierząt polnych i leśnych. Jury konkursu w składzie : p. Joanna Patora, p. Krystyna Piekarska i p. Jolanta Czechowicz wyłoniło zwyciężczynie przyznając egzekwo pierwsze miejsce Magdalenie Polak z kl. 3 i Dominice Wilczek z kl. 4.
Zwyciężczyniom gratulujemy i prezentujemy nagrodzoną ozdobę i choinkę w załączniku.
Przekazując życzenia noworoczne i życząc przede wszystkim dużo zdrowia pozdrawiają opiekunki SKKT Wędrowiec Joanna Patora i Jolanta Czechowicz