W dniu 19 września 2025r. w naszej szkole odbyły się cykliczne zajęcia profilaktyczne na temat „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowane w ramach wieloletniej współpracy ze Strażą Miejską w Bielsku-Białej.
Podczas zajęć przeprowadzonych przez funkcjonariusza Straży Miejskiej – p. Mirosława Mroźnego, uczniowie klas 1-3 dowiedzieli się, na co trzeba zwracać uwagę podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Mieli również okazję wykazać się wiedzą na temat znajomości bezpieczeństwa na drodze, funkcji sygnalizacji świetlnej oraz noszenia odblasków. Dzieci miały możliwość stać się uczestnikami ruchu drogowego i przećwiczyć bezpieczne zachowanie się na drodze. Wykazały się także dużą aktywnością i zainteresowaniem tym ważnym tematem.
Bardzo dziękujemy Panu Mirosławowi za inicjatywę i przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.






















