Jasełka '2022

Grupa teatralna „I-grasz-ka” ze świetlicowej gromady SP 38 od października przygotowywała się do tego występu. Pod kierunkiem p. Ani Nitefor dzieci szlifowały swe role podczas prób czytanych, a później na scenie szkolnej auli, gdzie próby prowadzone już były w kostiumach i z oprawą muzyczną.
Premiera Jasełek odbyła się uroczyście w auli szkolnej 21 grudnia, w obecności dyrekcji i całej szkolnej społeczności nauczycieli i uczniów SP 38. Inaugurując występ życzenia świąteczne dla nauczycieli, uczniów i rodziców przekazał dyrektor ZSSiO Janusz Berek, a na zakończenie Jasełek do życzeń aktorów dołączyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z opiekunami.
Donośne „Grajmy Panu i śpiewajmy” wybrzmiało radośnie na finał przedstawienia i zostało z wieloma osobami jeszcze jakiś czas po spektaklu…:-)
Przed nami jeszcze kolejne przedstawienia dla dzieci z Przedszkola 56 oraz dla uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 oraz 13 stycznia na Koncercie Noworocznym dla Rodziców i bliskich naszych uczniów.

Anna Nitefor