Klasa 3a i podsumowanie ciekawych zajęć edukacyjnych w II półroczu

Klasa 3a zrealizowała w ciągu II półrocza wiele ciekawych zajęć edukacyjnych poszerzających wiedzę i rozwijających kompetencje uczniów oraz konsekwentnie odpowiadających na aktualne potrzeby i oczekiwania dzieci.

Wychowawczyni p. K. Piekarska przygotowała i przeprowadziła m.in. zajęcia „Polska w Europie”, „O projektach obywatelskich w naszym mieście”, „3 sposoby na trudne emocje”, „Jaką funkcję pełni złość?”, „O życiu górali beskidzkich dawniej i dziś”, „Góralskie zwyczaje”, „Tajemnice ciała ludzkiego”, „Higiena związana z wchodzeniem w okres dojrzewania”, „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”, cykl zajęć o bezpieczeństwie, cykl zajęć teoretycznych i praktycznych z gry w ping-ponga, mnóstwo specjalnych zajęć dotyczących kultywowania tradycji świątecznych oraz zwyczajów szkolnych i świąt niestandardowych. Dodatkowo w klasie 3a realizowano innowację pedagogiczną oraz dwa projekty edukacyjne.

Z uwagi na fakt, iż szkolna strona internetowa nie jest kroniką klasową, zatem postanowiliśmy w jednym artykule przedstawić wybrane zdjęcia, których bohaterami są nasi trzecioklasiści. Zachęcamy Rodziców do obejrzenia galerii. :)