Relacja z wręczenia paczki – Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną chciał przekazać kilka słów od siebie.

Emocje towarzyszące przekazaniu paczki to przede wszystkim radość i niedowierzanie. Panu Mariuszowi największą przyjemność sprawiła mikrofalówka, która ogromnie mu się przyda w codziennym życiu. Dzięki niej podgrzewaniem sobie jedzenia będzie takie łatwe! Był również zadowolony, niczym małe dziecko, dużą ilością słodyczy. Widać było, że nie często sobie na nie pozwala. Wielkie wzruszenie wywołała książka o Janie Pawle II. Widziałem, że poczuł się bardzo wyjątkowo otrzymawszy ten prezent. Największe zaskoczenie wywołał rower, którego się zupełnie nie spodziewał. Serdecznie dziękował za wszystkie prezenty, nie mogąc wyjść z podziwu i zaskoczenia z powodu tego, co go spotkało.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Dziękuję serdecznie za współpracę w przygotowaniu tej wspaniałej paczki. Dziękuję za zaangażowanie i tę empatię i wrażliwość, jakimi się wykazaliście przygotowując tę pomoc panu Mariuszowi. Widać było, że przygotowując paczkę dużo o nim myśleliście. Prezenty były wybrane starannie i bardzo trafnie. Pan Mariusz był nimi zachwycony. Paczka doskonale spełniła definicję mądrej pomocy” – podniosła poczucie jego wartości i dodała mu siły do dalszej walki o lepszą przyszłość. Dodatkowo była źródłem ogromnej radości. To wszystko Wasza zasługa! Jestem pod wielkim wrażeniem, że są na świecie tacy ludzie, jak Wy – wrażliwi na los innych, którzy są gotowi bezinteresownie dzielić się tym, co mają. To piękne i godne wszelkich pochwał.
Życzę Wam świetnego roku 2019 i spełnienia marzeń. Aby to podarowane panu Mariuszowi dobro, do Was powróciło!

Pan Mariusz pragnie podziękować darczyńcom za okazane serce i życzy im wszystkiego co najlepsze.