Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty plastyczny konkurs biblioteczny dla uczniów klas 1-3 pt. „By się czytać chciało – zakładkę zrób wspaniałą”.
Otrzymaliśmy wiele wspaniałych i niezwykle kreatywnych prac. Każda zakładka była wyjątkowa – pełna wyobraźni, staranności i zamiłowania do książek.
A oto laureaci konkursu:
I MIEJSCE – Ewa Syc z kl. 2a
II MIEJSCE – Helena Wawak z kl. 1a
III MIEJSCE – Natasza Cembala z kl. 2a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom konkursu.
Dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz piękne prace, które ukazały, jak wielką wartość i radość niesie ze sobą czytanie.
Organizatorzy konkursu:
– p. Agnieszka Sarapata-Kobiałka
– p. Marzena Konik-Sporek
– p. Karolina Górna













