Rozstrzygnięcie plastycznego konkursu bibliotecznego na najpiękniejszą zakładkę do książki

Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty plastyczny konkurs biblioteczny dla uczniów klas 1-3 pt. „By się czytać chciało – zakładkę zrób wspaniałą”.

Otrzymaliśmy wiele wspaniałych i niezwykle kreatywnych prac. Każda zakładka była wyjątkowa – pełna wyobraźni, staranności i zamiłowania do książek.

 

A oto laureaci konkursu:

I MIEJSCE – Ewa Syc z kl. 2a

II MIEJSCE – Helena Wawak z kl. 1a

III MIEJSCE – Natasza Cembala z kl. 2a

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom konkursu.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz piękne prace, które ukazały, jak wielką wartość i radość niesie ze sobą czytanie.

 

Organizatorzy konkursu:

– p. Agnieszka Sarapata-Kobiałka

– p. Marzena Konik-Sporek

– p. Karolina Górna