1 czerwca tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Dzięki staraniom opiekunów Samorządu Uczniowskiego i współpracowników oraz hojności sponsorów, dzień ten w naszej szkole był świętem „lodożerców”.
Wszystkim dzieciom, tym młodszym i starszym życzymy zdrowia i radości oraz dedykujemy wierszyk:
„Bądź dzieckiem jak najdłużej,
Jak dziecko baw się, śmiej,
I kochaj tak jak dziecko,
I serce dziecka zawsze miej!”
(dp)









