Uczniowie klasy 1a stawiają pierwsze kroki na platformie Eduelo

Eduelo to ponad 26 tysięcy quizów dla uczniów szkół podstawowych. To filmy edukacyjne, testy nauczyciela, pojedynki na wiedzę pomiędzy uczniami i ogólnopolskie konkursy z nagrodami dla użytkowników. To nauka zorganizowana w ten sposób, że staje się przyjemnością i wciągającą interaktywną zabawą. Platforma Eduelo jest dostępna z każdego miejsca przez przeglądarkę na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.
Eduelo to nowoczesne narzędzie edukacyjne, zaprojektowane tak, aby nauka była wciągającą grą, polegającą na pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu nagród. Motywuje do systematycznych ćwiczeń i sprawia, że dzieci angażują się w nie i aktywnie rozwijają swoje umiejętności. Eduelo to nauka taka, jakiej oczekuje pokolenie „zawsze online”.

Nic dodać! Ująć nic! Pierwszaki pod czujnym okiem swojej wychowawczyni pani Joanny Klyta i ambitnych rodziców stawiają pierwsze kroki na tej platformie. Za nimi rozwiązane na medal quizy! Wkrótce zmierzą się z testami! Kochani, trzymamy kciuki! Powodzenia!