Udział uczniów klas 1-3 w międzyszkolnym konkursie plastycznym „AUTOBUS MOICH MARZEŃ”

Uczniowie klas 1-3 z wielkim zaangażowaniem przystąpili do kolejnego międzyszkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka. Tym razem konkurs ogłosił Wydział Komunikacji Miasta w Bielsku-Białej.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest wykonanie pracy plastycznej obrazującej ciekawy oraz oryginalny projekt wymarzonego autobusu komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej. Najlepsze prace dzieci zostaną zaprezentowane na wyświetlaczach LCD w autobusach, na biletach miesięcznych Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o o oraz na jednym z autobusów (oklejony będzie tył pojazdu).

Wszystkie prace konkursowe pod kierunkiem swoich wychowawczyń zostały wykonane przez uczniów z wielką starannością i kreatywnością. Dzieci zaprezentowały w nich ciekawe pomysły oraz bogatą wyobraźnię. W wykonanych pracach uczniowie łączyli różne techniki plastyczne, co podniosło wartość i efekt wizualny każdej pracy. Mamy nadzieję, że zostaną wysoko ocenione przez jury. Trzymajcie kciuki!!! :)