Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Żegnamy wakacje i witamy szkołę!

W dniu 1.09.2025 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2025/2026.
Bardzo dziękujemy za motywujące przemowy dyrekcji szkoły oraz cudowny program artystyczny przygotowany przez klasy 2a i 5a
z wychowawczyniami mgr Krystyną Piekarską oraz mgr Jolantą Czechowicz.

Poza wesołymi, wakacyjnymi piosenkami oddaliśmy również hołd wszystkim walczącym o wolność naszego kraju ze względu
na rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

W nadchodzącym roku szkolnym życzymy wszystkim samych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu.