45 Rodzinny Rajd Rowerowy

W słoneczny niedzielny poranek 23.09.18 r.uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 38 wraz z rodzicami wyruszyli po raz kolejny na trasę Rodzinnego Rajdu Rowerowego.Tym razem trasa rajdu wiodła z placu Ratuszowego do Pisarzowic. Pierwszy etap liczył 21 km. Na półmetku rozgrywane były liczne konkurencje sprawnościowe. Uczeń kl.5 Roch Górny zajął 2 miejsce w podbijaniu piłeczki rakietą tenisową.
Po odpoczynku i weryfikacji liczebności grup (naszą szkołę reprezentowała grupa 51 uczestników),cały rajd wyruszył z powrotem do Bielska – Białej. Metę rajdu zaplanowano w Parku Rosta w Komorowicach – długość drugiego etapu to 12 km.
Na mecie zostały ogłoszone wyniki konkurencji sprawnościowych i liczebności grup. Szkoła Podstawowa nr 38 wygrała klasyfikację szkół podstawowych. Cieszyliśmy się z dużego pucharu i kosza z łakociami.
Stała ekipa uczestników rajdu rowerowego wraz z opiekunami Jolantą Czechowicz i Wiesławem Radaczyńskim zaprasza na kolejny wiosenny rajd rowerowy.