Adamus Paweł – informatyka, zajęcia techniczne, przedmioty zawodowe

Błaszczak Małgorzata – fizyka, matematyka

Barcik – Milewska Izabela – język rosyjski, świetlica

Badura Alojzy – wychowanie fizyczne

Bućko Ewa – matematyka

Chowaniec-Tarała Magdalena – geografia, przyroda

Chrobak-Gawlik Aneta – język niemiecki

Czechowicz Jolanta – wychowanie fizyczne

Duch Gabriela – język angielski

Dudkiewicz Mateusz – religia

Dejer-Tokarz Barbara – język niemiecki

Filipiak Barbara – informatyka

Filipiak Marcin – informatyka, przedmioty zawodowe

Filonowicz Joanna – religia

Garbocz Robert – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Gawenda-Pezda Magdalena – plastyka, zajęcia artystyczne

Gawlas Przemysław – religia

Gilowska Agnieszka – język angielski

Głąb Krzysztof – wychowanie fizyczne

Glądys Teresa – przedmioty zawodowe

Hankus Anna – biologia

Handzlik Ewa – pedagog szkolny

Hańderek Katarzyna – matematyka

Horeczy Andrzej – wychowanie fizyczne

Jarosz Grażyna – przedmioty zawodowe

Jarszak Bożena – matematyka, edukacja wczesnoszkolna

Jeżak Maria – edukacja wczesnoszkolna

Juraszek Jerzy – przedmioty zawodowe

Kamiński Piotr – przedmioty zawodowe

Kasperek Bogumiła – historia, wiedza o społeczeństwie

Kliś Marcin – religia

Klyta Joanna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Kukla Agnieszka – przedmioty zawodowe

Kuglarz Dariusz – przedmioty zawodowe

Kurzyca Maria – historia, wiedza o społeczeństwie, świetlica

Kuś Marzena – chemia, matematyka

Krajs Magdalena – język polski

Krężel Izabela – język polski

Łukasik Marek – historia

Majewska Barbara – przedmioty zawodowe

Marek Jan – historia, wiedza o społeczeństwie

Miarczyńska-Micorek Urszula – muzyka, biblioteka

Niewdana-Głąbek Joanna – język polski

Nitefor Anna – świetlica

Nosewicz Maria – przedmioty zawodowe

Patora Joanna – zajęcia turystyczne

Pochopień Robert – religia

Popik Dorota – pedagog szkolny

Pęcikiewicz Barbara – język rosyjski

Piekarska Krystyna – edukacja wczesnoszkolna

Radaczyński Wiesław – wychowanie fizyczne

Rzepa Wioletta – religia

Rzycka-Ryznar Bożena – matematyka

Sadlik Bożena – język polski

Skokan Bożena – biologia, chemia

Skotnicki Tomasz – język angielski

Skiba Artur – przedmioty zawodowe

Sosnowska -Mulka Renata – język angielski

Stanclik Dorota – przedmioty zawodowe

Staroń Janusz – przedmioty zawodowe

Stawowczyk Bożena – przedmioty zawodowe

Stokłosa Andrzej – przedmioty zawodowe

Szęszoł Sławomir – przedmioty zawodowe

Tyrała Maria – język polski

Urbańczyk Paweł – przedmioty zawodowe

Wala Arkadiusz – przedmioty zawodowe

Wikło Magdalena – język angielski

Wiśnicka-Wacławik Jolanta – wychowanie fizyczne

Wolff Joanna – język polski

Zamaria Zofia – wychowanie do życia w rodzinie

Żurawiecka Elżbieta – biblioteka

Żurawski Zdzisław – język angielski