Jasełka

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.
Na początku uroczystości głos zabrał dyrektor szkoły mgr inż. Janusz Berek, który złożył wszystkim życzenia świąteczne.
W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.Piękny śpiew kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.
Po zakończeniu przedstawienia, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był dla wszystkich niezwykłym przeżyciem. Całość opracowała i przygotowała Urszula Miarczyńska-Micorek. Dekoracja-p.Joanna Garus-Balcer, Kostiumy-p.Joanna Filonowicz.